Navýšit vibrace očistou

11. 7. 2017Někdy, třeba když prší, fouká vítr, nebo prostě když náš to popadne, je dobré udělat očistu sebe i svého prostoru a navýšit vibrace. Mně se zachtělo zrovna dnes. Na očistu je nejlepší VODA, nic lepšího jsme neobjevili. Živel, který má, mimo jiné, jako jediný mycí schopnosti. Stejně jsem vodou fascinovaná. Takže jsem utřela prach a všechno, co šlo vodou.


Pak jsem použila KOUŘ. Ten zas umí vyčistit energetickou úroveň. Používáte vykuřovadla? Mám oblíbené kadidlo Hougari Superior. Voní trochu citrusově a květinově, má bílý kouř. Píšou na něm, že jeho užití spadá do nejstarších egyptských kultur, je signováno Slunci. Čistí atmosféru, vytváří pocit průzračnosti a prý staví most mezi fyzickou a duchovní rovinou bytí. To se mi zrovna bude hodit, až budu večer pokračovat v psaní knížky. ...Takže hezky od vchodových dveří ve směru hodinových ručiček obejít celý byt a nevynechat žádný kout. Kouř rozhánět pírkem a otevřít všechna okna. Je důležité mít záměr a soustředit se.

A ještě účinky hudby! Celému prostoru a člověku zvyšuje vibrace dobrá HUDBA, třeba mantry. Dnes jedu dokola Tinu Turner Nam Myoho Renge Kyo a taky je výborná Lotus Sutra. Zvuk je ještě jemnější substance, než kouř. Dokáže divy. Působí na každý atom i buňku v těle. Tak pozor, co si pouštíme. Některá muzika nebo zvuky dokážou i uškodit.


A pak už chyběla jen MEDITACE. Šlo to úplně samo. To když se sladí vědomí s universem, tak je to rovnou nirvána. :)Víte, že nejsilnější a nejčistší zářič je (kromě meditace nebo lásky) miminko? To tu nemám, ale přesto je vše kolem nevinně čisté.


Taková očista rovnou přináší zvýšení vibrací. Je to jeden ze způsobů, jak se rozzářit. Přichází pocit štěstí a poznání, že svět je velice pozoruhodné místo. Navýšením vibrací uděláme hodně pro sebe, svůj osud, ale zároveň pro všechny. Rozhodně lepší, než kritizovat, stěžovat si anebo se trápit.Takže dnes svítím až do vesmíru. Vlastně vždyť my jsme ve vesmíru. Kde bychom taky byli, že? :)
POUTNÍKOVA CESTA A GENIUS LOCI

Přečíst ukázku z knížky
Monika Micajová

terapie sebepoznání