Lapače snů
Protože jsem se zamilovala do výroby lapačů snů, tak je nyní nabízím a posílám dál. Věřím, že touto prací do nich vplétám mé zkušenosti se sny a také záměr ochrany a pozitivního naladění.

Každý je ručně dělaný originál. 

Výběr lapačů najdete zde v galerii na e-shopu:INSPIROVÁNO PŘÍRODOULapače můžete vybírat také osobně v kamenných prodejnách::

  • DALU woman store, Bubenečská 8, Praha 6

  • Place store, Krymská 36, Praha 10

  • Place store, Moravské náměstí 4, Brno

  • Place store, Mariánské náměstí 61, Uherské HradištěLegenda:

Podle staré legendy poprvé vytvořila lapač snů indiánka na radu šamana, protože její dítě v noci plakalo. Tak vznikl tento ochranný amulet, který se zavěšuje na stěnu nad postel pro lepší proudění energie čchi a klidnější spánek. Je také považován za mandalu snů. 

Kruh symbolizuje svět a vesmír a chrání kamínek uprostřed - vlastní já člověka. 

Síťka chrání před negativní energií a těžkými sny. Ty zabloudí v pavučince a uzlících a nedostanou se ke kamínku - do energetického pole člověka. Špatné sny se odrážejí. Dobré nebo poučné propouštějí a sklouznou do vědomí snícího.

Peříčka zachycují vesmírnou energii a sny a filtrují je od všeho nežádoucího. To se ráno vyčistí denním světlem a paprsky slunce. 

Je také možno jej zavěsit volně do místnosti pro dobré proudění energie nebo na okno, či jako dekoraci a symbol pro štěstí.