Lapače snů
Protože jsem se zamilovala do výroby lapačů snů, tak je nyní nabízím a posílám dál. Věřím, že touto prací do nich vplétám mé zkušenosti se sny a také záměr ochrany a pozitivního naladění.

Každý je ručně dělaný originál. 


Právě připravujeme e-shop - bude spuštěn v říjnu. 


Již teď můžete vybírat zde:

Lapače snů


Lapače snů dekorLegenda:

Podle staré legendy poprvé vytvořila lapač snů indiánka na radu šamana, protože její dítě v noci plakalo. Tak vznikl tento ochranný amulet, který se zavěšuje na stěnu nad postel pro lepší proudění energie čchi a klidnější spánek. Je také považován za mandalu snů. 

Kruh symbolizuje svět a vesmír a chrání kamínek uprostřed - vlastní já člověka. 

Síťka chrání před negativní energií a těžkými sny. Ty zabloudí v pavučince a uzlících a nedostanou se ke kamínku - do energetického pole člověka. Špatné sny se odrážejí. Dobré nebo poučné propouštějí a sklouznou do vědomí snícího.

Peříčka zachycují vesmírnou energii a sny a filtrují je od všeho nežádoucího. To se ráno vyčistí denním světlem a paprsky slunce. 

Je také možno jej zavěsit volně do místnosti pro dobré proudění energie nebo na okno, či jako dekoraci a symbol pro štěstí.


Chcete se na něco zeptat?


Knížka vzniklá na základě snů...            POUTNÍKOVA CESTA A GENIUS LOCI

Zabývali jste se někdy širšími rozměry tohoto světa? Že ne? Ani Jakub nad tím donedávna nepřemýšlel. Avšak potom přišlo volání. Noční snění a vize ho provedly proměnou, ale také tvrdými zkouškami a vlastní katarzí. Vydává se na cesty svým nitrem a přináší nám odtud poselství, které ztvární uměleckým nadáním. Prolínání realit se tak stává skutečností. Je materiální svět, tak jak ho známe, opravdu to jediné, nebo jsme součástí mnohem většího celku s duchovním rozsahem?

Metafyzický příběh obyčejného současného člověka, jehož bytostné Já vnáší do světa forem svá poznání, nám dá nahlédnout za oponu běžných jevů a zve nás do oblasti rozšířeného vědomí. Ukazuje se, že způsob, jakým promlouvá absolutno, není tak vážný, jak se zdálo. Naopak volí až pohádkově hravé a snové symboly.